Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět

Aktuality

Halloween ve Včelkách

Aktuality

Pátek08.11.2019   Já jsem malé strašidlo bu bu bu, odněkud jsem přilétlo hu hu hu. Mě se děti nebojí bu bu bu, a se mnou si pohrají hu hu hu.   Ve Včeličkách se jednoho dne objevila samá strašidýlka. Spolu se poznala, trochu taky pohrála, oslavila Halloween a odešla se podívat na strašidelné kolegy z divadelní pohádky O Jackovi.

Přečíst více

Halloweenský rej u Myšek

Aktuality

Pondělí04.11.2019 Myšky se proměnily na strašidla, čaroděje, víly a užívaly si Halloween ve školce. Děti pomáhaly s dlabáním dýně, vyrobily si malé strašidýlko z látky, foukaly brčkem do míčku a snažily se trefit do pusy papírové dýně. Nakonec nakrmily strašidlo papírovými koulemi, aby nemělo hlad a mohly se s ním vyfotit. A pak už se jen tančilo, zpívalo a také mlsalo strašidelné cukroví.  

Přečíst více

Listí žloutne poletuje...

Aktuality

Pátek01.11.2019 Sovičky se vydaly na školní zahradu a vyzkoušely si jak se hrabe listí. Moc si to užívaly a z nasbíraných listů si udělaly obrázky.

Přečíst více

Halloween u Soviček

Aktuality

Pátek01.11.2019 Jednou venku, při setmění děti v strašidla se mění. V okně dýně, uvnitř svíčka. Halloweenská mají trička. Od domu k domu běhají a koledu všem říkají. Dejte nám sladkou koledu, nebo vám něco provedu. Naší školku dnes navštívili duchové, strašidla, kouzelníci, ale také princezny a další bytosti. Hned po ránu jsme procvičily mozkové závity a jemnou motoriku na halloweenském pracovním list…

Přečíst více

Cvičení je zábava

Aktuality

Pátek01.11.2019   Sovičky si vyzkoušely pomocí zábavného cvičení, jaké to je, když je člověk nevidomí. Ve dvojicích, kdy jeden měl zavázané oči a druhý ho vedl, musely projít přes všechny překážky.

Přečíst více

Sovičky se připravily na Halloween

Aktuality

Pátek01.11.2019 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Sovičky v divadle

Aktuality

Pátek01.11.2019 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Myšky a lesní skřítek

Aktuality

Pondělí21.10.2019 Myšky vyráběly lesního skřítka z listí, které si nasbíraly při vycházce. Děti si sběr náramně užívaly, listy naskládaly na šátek, vyhazovaly je do vzduchu a s radostí pozorovaly jak padají na zem. Ve třídě si listy napíchaly na špejli, místo hlavičky připevnily kaštánek, nalepily čepičku a hurá je tu skřítek.  

Přečíst více

Leze ježek leze v lese, jablíčka si sebou nese

Aktuality

Pondělí21.10.2019 Naše šikulky Myšky vyrobily krásné ježečky a vyzkoušely si tak obtisk listí. Pomocí houbičky nanášely temperové barvy na listy, které obtiskávaly na šablonu ježka. Děti si to opravdu užívaly a náramně se radovaly, když se jim obtisk povedl.  

Přečíst více

Skřítek Podzimníček

Aktuality

Pondělí21.10.2019 Sovičky si z papírových tácků a barevných papírů udělaly skřítka Podzimníčka. Stříhaly, lepily, sestavovaly, rozvíjely jemnou motoriku a fantazii.  A skřítci už nám zdobí schodiště ve školce.

Přečíst více

Přejít na stránku: 245

Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz