Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět

Aktuality

Š

Školní skřítek Všetečníček zamkl školky na svůj klíček

Aktuality

Čtvrtek30.06.2022 Školní skřítek Všetečníček školky zamkl na svůj klíček. Krásné prázdniny, kluci, holky, v září zas odemknu všechny školky. Ale tu naši MŠ Síbova nechal ještě v červenci odemčenou pro přihlášené děti!!!   Všem ostatním přejeme krásné prázdniny a dovolené, hodně zážitků a pěkného počasí. V září se zase na vás budeme těšit. Kolektiv MŠ

Přečíst více

Sovičky na vycházce za poznáním a za zmrzlinou

Aktuality

Středa22.06.2022 Sovičky se vypravily poznávat naše město. Cílem bylo Mírové náměstí a historické budovy jako je radnice, ZUŠ a Městská knihovna a Kostel sv. Petra a Pavla. Protože krásně svítilo sluníčko a bylo teplo, tak se ochladily zmrzlinou a pohrály si na hřišti. Cestou zpátky do školky pozorovaly naši řeku Bílinu a kachny. 

Přečíst více

Slavnostní rozloučení se školáčky aneb Jsme parta správná

Aktuality

Pátek17.06.2022 Počasí nám přálo a tak jsme se mohli pěkně rozloučit s našimi školáčky na školní zahradě. Naše parta správná si to opravdu užila. Zazpívali písničku, řekli básničky, zatancovali připravený tanec ve svižném tempu a po ošerpování vyzvali rodiče k sólo tanci. Pak následovala volná zábava za zvuku dětmi vybrané hudby a ochutnávka z našeho švédského stolu. Teď už našim školáčkům zbývá opravdu jen pár …

Přečíst více

Včeličky u rybníka v Bezovce

Aktuality

Pátek17.06.2022 Včelky se vydaly k rybníkům do Bezovky. Pozorovali ryby, kachny a žáby. Zazpívali žabičkám písničku u vody a odměnou jim byl žabí koncert.

Přečíst více

Malé Myšky se vypravily do Bezovky

Aktuality

Pátek17.06.2022 Svačinku si dát na školní zahradě je bezva, ale takový piknik u rybníčku je nejlepší. Myšky se o tom přesvědčily, když se vypravily do Bezovky.

Přečíst více

Svačinka a vodní hrátky Soviček na zahradě

Aktuality

Čtvrtek16.06.2022 Sovičky dnes svačily na zahrádce a potom si na ní užili vodní hrátky. Strávily tak pěkně veselé dopoledne.

Přečíst více

Sovičky soutěžily s obručemi

Aktuality

Čtvrtek16.06.2022 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Děti ze třídy Myšek poznávají naše město

Aktuality

Středa08.06.2022 Nejmenší děti z naší školky zase zvládly delší cestu až na polikliniku Bíliny, kde pozorovaly kozy a pohrály si na dětském hřišti. Všichni si užili hezký a slunečný den.

Přečíst více

Hmyzí domeček

Aktuality

Pondělí06.06.2022 Hledat v trávě brouky...  baví kluky i holky. Krásný hotel už pro ně na zahrádce máme a o všechny se postaráme.

Přečíst více

Jak Myšičky oslavily Den dětí

Aktuality

Pátek03.06.2022 I naše nejmenší děti si užily svůj Den dětí. Tak jako starší Včelky a Sovičky, plnily úkoly, soutěžily a mlsaly. To byla zábava.

Přečíst více

Přejít na stránku: 134512

Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz