Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Nepřehlédněte...

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY SÍBOVA 332, MŠ ALÉSKÁ 264, MŠ ŽIŽKOVO ÚDOLÍ 275 PRO ROK 2023/2024     Zápis dětí na školní rok 2023/2024 do mateřských škol proběhne dne 04. 05. 2023 od 8.00 -12.00 a 12.30 -15.00 hod.       Pro děti, které dosáhnou do 31. 08. 2023 pátého roku věku, je předškolní vzdělávání povinné.       Dítě do mateřské školy přijímá na základě žádosti rodičů ředitelka mateřské školy.   Rodiče se dostaví do MŠ se svým dítětem a předloží při zápisu občanský průkaz a rodný list dítěte.   Mateřská škola může přijmout pouze dítě, které se podrobilo stanoveným pravidelným očkováním, má doklad, že je proti nákaze imunní nebo se nemůže očkování podrobit pro trvalou kontraindikaci. Netýká se dětí, pro které je předškolní docházka od 01. 09. 2023 povinná.     Podrobné informace na www stránkách www.ms-bilina.cz
Zpět

Aktuality

Koulovačka u Myšek

Aktuality

Středa11.01.2023 Jedna koule, druhá koule, třetí koule, klobouk nos, sněhuláček stojí bos…  Říkanku si říkaly děti ze třídy Myšiček, když pro sněhuláka vytvářely – mačkaly sněhové koule. Procvičily si tak své ručičky, hrubou motoriku. Také si zkusily koulemi házet po herně, užily si velkou legraci. Smích byl slyšet po celé mateřské škole.

Přečíst více

Nové stolečky s židličkami u Myšek

Aktuality

Středa11.01.2023 Naše nejmenší děti měly velkou radost z nových stolků s barevnými židličkami. Podívejte, jak to v jejich třídě vypadá pěkně.

Přečíst více

Sněhuláci to jsou máci, vytvořit je, Myškám nedá práci

Aktuality

Středa11.01.2023 Sněhuláci to jsou máci, postavit je, nedá práci. Žádný snížek venku není, Snad se to už brzy změní. Jak vypadá sněhulák? Myšky to ví, je to tak: Jedna koule, druhá koule, třetí koule, klobouk, nos A už je tu snehuláček, je mu zima, stojí bos.

Přečíst více

Jak to bylo u nás na Tři krále

Aktuality

Úterý10.01.2023 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Aktuality

Středa21.12.2022 Až pod stromečkem rozvážete mašličku, ať lásku najdete v balíčku. Ve druhém štěstí, klid a pohodu ve třetím dobrou náladu. Krásné prožití vánočních svátků, dětem spoustu splněných přání a hlavně všem hodně zdraví nejen o Vánocích, ale také do nového roku                               přeje kolektiv MŠ

Přečíst více

Vánoce ve školce

Aktuality

Středa21.12.2022 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Síbováčci na výstavě vánočních andělů

Aktuality

Středa14.12.2022 Dnes jsme se byli podívat ve Výstavní síni U Kostela na pískovcové sochy "Adventní čas s anděly" kamenosochařů Jitky a Marcela Stoklasových. Pozadí výstavy doplňovaly nejen obrázky andílků, které jsme namalovali my, ale také naši kamarádi z bílinských škol a mateřinek. Cestou zpět jsme se šli také podívat na vánoční strom na náměstí, který se nám velice líbil.

Přečíst více

Vánoční dílnička u Soviček

Aktuality

Úterý13.12.2022 Ve školce Síbovce se konala adventní odpoledne s maminkami, tatínky či babičkami. V každé třídě na ně čekalo krátké vystoupení dětí a tvořivá dílnička. Podívejte, jak jsme si společně užili, za zvuku tradičních koled, předvánoční atmosféru u Soviček a ještě si domů odnesli vlastnoručně vyrobený dáreček nebo ozdobu.

Přečíst více

Vánoční příběh

Aktuality

Úterý13.12.2022 Včeličky v pátek navštívily Městské divadlo Bílina. Příběh o Vánocích se známými postavami JŮ a HELE byl kouzelný. Už se všichni těšíme na nejkrásnější svátky v roce Vánoce

Přečíst více

Vánoční dílničky u Myšiček.

Aktuality

Úterý13.12.2022 Myšičky rodičům předvedly nějaké písničky a pohybové hry, které se naučily, a poté si s maminkami (a tatínkem) vyrobily vánoční dekorace. Všem rodičům děkujeme za účast a doufáme, že si to se svými dětičkami (a s námi) užili.

Přečíst více

Přejít na stránku: 1249

Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz