Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Nepřehlédněte...

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY SÍBOVA 332, MŠ ALÉSKÁ 264, MŠ ŽIŽKOVO ÚDOLÍ 275 PRO ROK 2023/2024     Zápis dětí na školní rok 2023/2024 do mateřských škol proběhne dne 04. 05. 2023 od 8.00 -12.00 a 12.30 -15.00 hod.       Pro děti, které dosáhnou do 31. 08. 2023 pátého roku věku, je předškolní vzdělávání povinné.       Dítě do mateřské školy přijímá na základě žádosti rodičů ředitelka mateřské školy.   Rodiče se dostaví do MŠ se svým dítětem a předloží při zápisu občanský průkaz a rodný list dítěte.   Mateřská škola může přijmout pouze dítě, které se podrobilo stanoveným pravidelným očkováním, má doklad, že je proti nákaze imunní nebo se nemůže očkování podrobit pro trvalou kontraindikaci. Netýká se dětí, pro které je předškolní docházka od 01. 09. 2023 povinná.     Podrobné informace na www stránkách www.ms-bilina.cz
Zpět

Aktuality

Ptáčci u krmítka

Aktuality

Středa01.02.2023 Včelky se učí samostatnosti při práci a při vycházce pozorovat přírodu, naslouchat jí a pomáhat zvířátkům v zimě. Děkujeme rodičům za zob do krmítka i na zavěšení.

Přečíst více

Malí stavitelé

Aktuality

Středa01.02.2023 Dáme cihlu k cihličce, v naší partě zednické. Postavíme koupelnu, jídelnu i prádelnu. Kominíček slzy roní, že nevidí žádný komín. Vezmem další cihličky a stoupneme si na špičky. Hurá, sláva! Už to máme. Do stavby se podíváme.    Naše Myšky stavěly. Vzaly si na koberec barevné kostky a stavěly si domeček. Do práce se zapojily všechny děti. Na konci hry si zopakovaly základní barvy – …

Přečíst více

Prší, prší jen se leje....

Aktuality

Úterý31.01.2023     Malování prstovými barvami mají děti ze třídy Myšek velice rády. Tentokráte si zkusily malovat dešťové kapičky a sněhové vločky.

Přečíst více

Rukavice ty jsou prima, není nám v nich vůbec zima

Aktuality

Úterý31.01.2023 Děti od Včeliček se učily správně používat jehlu. Měly připravené umělé tupé jehly a pletací přízi, aby si ušily rukavičku a zároveň si procvičily koordinaci oka a ruky. To byla ale zábava. Podívejte na naše šikulky.

Přečíst více

Závod Včeliček v oblékání

Aktuality

Pondělí30.01.2023 Punčocháče, ponožky oblečeme na nožky, ještě tričko mikinu, vyzrajeme na zimu… Včeličky závodily v oblékání do zimního oblečení. Při soutěži bylo veselo. 

Přečíst více

Lyžování u Myšek

Aktuality

Čtvrtek26.01.2023 Lyžování, lyžování, Myšky jezdí ze všech strání. Slalom sjedou zleva zprava, lyžování je zábava.

Přečíst více

Když Myšky hrají "Puntíkovanou"

Aktuality

Pondělí23.01.2023  "Puntíkovaná" je pohybová hra, kterou s oblibou hrají naše šikovné Myšičky. Děti si tím rozvíjejí orientaci v prostoru a reakci na signál. 

Přečíst více

Volby dětí u Soviček

Aktuality

Úterý17.01.2023  U nás ve školce máme vždy, když jsou vyhlášeny komunální, parlamentní či prezidentské volby volební místnost. Děti od Soviček zajímalo, co to volby vlastně jsou. Proto jsme si o nich nejen povídali, ale také si vyzkoušeli, jak to při volbách chodí. Předškoláci si vyrobili volební průkazy třídy Soviček a potom po prokázání totožnosti, nahlášení svého jména, příjmení a adresy bydliště před stanoven…

Přečíst více

Hrajeme si a programujeme

Aktuality

Úterý17.01.2023 Děti v naší mateřince se učí, jak správně naprogramovat robotické myši nebo mazlíčky jako je kočka, pes, králík nebo dinosaurus, aby dojeli do vytyčeného cíle. Je to velká zábava a přitom si snadno rozvíjí vnímání prostorové orientace, paměť, pozornost a učí se soustředit na činnost a zhodnotit správnost svého uvažování.

Přečíst více

Malí kouzelníci

Aktuality

Pátek13.01.2023 Děti ze třídy Myšek si zkoušely kouzlit. Nejprve si namalovaly čepici inkoustem a potom si ji každý ozdobil zmizíkem podle své fantazie. Moc se jim to líbilo.

Přečíst více

Přejít na stránku: 1359

Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz