Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět

Aktuality

Ptáčci u krmítka

Aktuality

Středa01.02.2023 Včelky se učí samostatnosti při práci a při vycházce pozorovat přírodu, naslouchat jí a pomáhat zvířátkům v zimě. Děkujeme rodičům za zob do krmítka i na zavěšení.

Přečíst více

Malí stavitelé

Aktuality

Středa01.02.2023 Dáme cihlu k cihličce, v naší partě zednické. Postavíme koupelnu, jídelnu i prádelnu. Kominíček slzy roní, že nevidí žádný komín. Vezmem další cihličky a stoupneme si na špičky. Hurá, sláva! Už to máme. Do stavby se podíváme.    Naše Myšky stavěly. Vzaly si na koberec barevné kostky a stavěly si domeček. Do práce se zapojily všechny děti. Na konci hry si zopakovaly základní barvy – …

Přečíst více

Prší, prší jen se leje....

Aktuality

Úterý31.01.2023     Malování prstovými barvami mají děti ze třídy Myšek velice rády. Tentokráte si zkusily malovat dešťové kapičky a sněhové vločky.

Přečíst více

Rukavice ty jsou prima, není nám v nich vůbec zima

Aktuality

Úterý31.01.2023 Děti od Včeliček se učily správně používat jehlu. Měly připravené umělé tupé jehly a pletací přízi, aby si ušily rukavičku a zároveň si procvičily koordinaci oka a ruky. To byla ale zábava. Podívejte na naše šikulky.

Přečíst více

Závod Včeliček v oblékání

Aktuality

Pondělí30.01.2023 Punčocháče, ponožky oblečeme na nožky, ještě tričko mikinu, vyzrajeme na zimu… Včeličky závodily v oblékání do zimního oblečení. Při soutěži bylo veselo. 

Přečíst více

Lyžování u Myšek

Aktuality

Čtvrtek26.01.2023 Lyžování, lyžování, Myšky jezdí ze všech strání. Slalom sjedou zleva zprava, lyžování je zábava.

Přečíst více

Když Myšky hrají "Puntíkovanou"

Aktuality

Pondělí23.01.2023  "Puntíkovaná" je pohybová hra, kterou s oblibou hrají naše šikovné Myšičky. Děti si tím rozvíjejí orientaci v prostoru a reakci na signál. 

Přečíst více

Volby dětí u Soviček

Aktuality

Úterý17.01.2023  U nás ve školce máme vždy, když jsou vyhlášeny komunální, parlamentní či prezidentské volby volební místnost. Děti od Soviček zajímalo, co to volby vlastně jsou. Proto jsme si o nich nejen povídali, ale také si vyzkoušeli, jak to při volbách chodí. Předškoláci si vyrobili volební průkazy třídy Soviček a potom po prokázání totožnosti, nahlášení svého jména, příjmení a adresy bydliště před stanoven…

Přečíst více

Hrajeme si a programujeme

Aktuality

Úterý17.01.2023 Děti v naší mateřince se učí, jak správně naprogramovat robotické myši nebo mazlíčky jako je kočka, pes, králík nebo dinosaurus, aby dojeli do vytyčeného cíle. Je to velká zábava a přitom si snadno rozvíjí vnímání prostorové orientace, paměť, pozornost a učí se soustředit na činnost a zhodnotit správnost svého uvažování.

Přečíst více

Malí kouzelníci

Aktuality

Pátek13.01.2023 Děti ze třídy Myšek si zkoušely kouzlit. Nejprve si namalovaly čepici inkoustem a potom si ji každý ozdobil zmizíkem podle své fantazie. Moc se jim to líbilo.

Přečíst více

Přejít na stránku: 134567

Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz