Zpět
17.06.2025, Jiřina Ondráková
Výlet do Zooparku v Zelčíně

Děti z naší školky se vypravily za zvířátky autobusem až do Zooparku v Zelčíně, kde strávily pěkný slunečný den díky našemu partnerovi Severočeské doly a.s. v příjemném prostředí. Nejen, že viděli a mohli nakrmit za doprovodu pana průvodce spoustu zvířátek jako pštrosy, oslíka, slepice, prasátka, klokany,surikaty,králíky, ale také si zajezdili na koních. Pro svou volnou zábavu mohli využít různé herní prvky jako houpačky, velké vzduchové trampolíny, hrát si v pískovišti a odpočinout si na chladivých vodních postelích. Zážitek to pro ně byl úžasný. Radost měli také ze suvenýrů, které obdrželi na památku. Všem dětem se moc líbilo a ve školce výlet ohodnotily zelenými emotikony smajlíky, které umístily na magnetickou tabuli.
Další články
Aktuality
Síbováčci oslavili Den dětí s Divadlem V Pytli na školním hřišti ZŠ Aléské.Užili si spoustu zábavy a legrace. Nechybělo ani mlsání a tanec. Děkujeme tímto Základní škole Aléská za poskytnutí prostoru školního hřiště pro tuto událost. Děti měly možnost tak poznávat i venkovní prostředí školy, do které půjde většina po prázdninách jako novopečení prvňáčci.
Přečíst více
Aktuality
Síbováčci se jako každým rokem účastnili atletického klání na Olympiádě Mimoňů pořádané DDM....a opět vyhráli 1. místo.
Přečíst více