Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
17.01.2023, Jiřina Ondráková

Volby dětí u Soviček

 U nás ve školce máme vždy, když jsou vyhlášeny komunální, parlamentní či prezidentské volby volební místnost. Děti od Soviček zajímalo, co to volby vlastně jsou. Proto jsme si o nich nejen povídali, ale také si vyzkoušeli, jak to při volbách chodí. Předškoláci si vyrobili volební průkazy třídy Soviček a potom po prokázání totožnosti, nahlášení svého jména, příjmení a adresy bydliště před stanovenou komisí, obdrželi každý svůj hlasovací lístek. Na něm zaškrtávali značku 5 nejoblíbenějších kamarádů, pečlivě ho složili a vhodili do volební schránky. Volili tak třídní parlament a vítěz ve volebním hlasování se stal prezidentem třídy.Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz