Vážení rodiče, V době vánočních prázdnin bude mateřská škola uzavřena od 22.12.2018 – do 2.1.2019 včetně. Provoz bude zahájen ve čtvrtek 3.1.2019.
07.12.2018, Jiřina Ondráková

Vánoční tvoření s písničkou u Soviček

S dobrou náladou a naladěnými hlasy přišli rodiče na předvánoční tvořeni se svými zlatíčky.

Všechny písničky maminky i tatínkové zpívali a napodobovali pohybem podle dětí. Maminky se ukázaly jako nadané žačky svých zlatíček. No a šlo se na tvoření. V pohodové atmosféře si děti společně s rodiči vyráběly andílky a vánoční svícny. Rodiče vůbec nezlobili a domů si odnesli krásné výrobky, které budou zdobit jejich domovy. A teď už může začít krásný adventní čas a těšení se na nejkrásnější svátky v roce, Vánoce.