Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Nepřehlédněte...

Hledáme učitelku a asistenta pedagoga s odpovídající kvalifikací dle zákona 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících nástupem dle dohody. Praxe u dětí se speciálními vzdělávacími potřebami vítána. Životopis zasílejte na email ms.sibova@bilina.cz
Zpět
19.12.2023, Jiřina Ondráková

Vánoční dílnička v Kostičkách

Už je tady zas ten adventní čas. Jako každý rok před Vánocemi se konaly ve školce Síbovce vánoční dílničky. Děti rodičům předvedly své pásmo písniček a tanečků. Potom si společně vyrobili něco pěkného, co jim bude o vánočních svátcích zdobit stůl nebo stromeček. Strávili tak společně pěkné odpoledne plné tvoření, poslechu koled a mlsání. Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz