Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Nepřehlédněte...

Hledáme Pečující osobu v DS se zdravotnickým vzděláním podle § 5 odst. 4a) Zákona 247/2014Sb., o DS, nástup dle dohody. Životopis zasílejte na email ms.sibova@bilina.cz
Zpět

Aktuality

H

Hledáme asistenta pedagoga

Aktuality

Čtvrtek16.05.2024 Hledáme asistenta pedagoga s odpovídající kvalifikací dle zákona 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících nástupem dle dohody. Praxe  u dětí se speciálními vzdělávacími potřebami vítána. Životopis zasílejte na email ms.sibova@bilina.cz. 

Přečíst více

Ú

ÚPLATA ZA PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ OD 01.09.2024.

Aktuality

Čtvrtek16.05.2024 ÚPLATA ZA PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ OD 01.09.2024. Na základě novely § 123 odst. 4 zákona č.561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, stanovuje výši úplaty zřizovatel školy a to s účinností od 01.09.2024. Na školní rok 2024/2025 zřizovatel stanovil výši úplaty za předškolní vzdělávání 400,- Kč /měsíc. Ú…

Přečíst více

Klubíčka poprvé v divadle

Aktuality

Středa15.05.2024 Nejmenší děti ze třídy Klubíček šly poprvé společně do velkého divadla a zvládly to na jedničku. Dětem se představení moc líbilo a už se těší, až půjdou zase.

Přečíst více

Klubíčka se záchranáři

Aktuality

Pátek10.05.2024 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Pastelky v ZUŠ

Aktuality

Čtvrtek09.05.2024 Poznávat hudební nástroje, zpívat a tancovat na hudební doprovod i se šátky zkoušely naše Pastelky, když šly na výchovně vzdělávací program do ZUŠ G.Waltera v Bílině.

Přečíst více

Sanitka a Pastelky

Aktuality

Čtvrtek09.05.2024 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Kostičky a sanitka

Aktuality

Čtvrtek09.05.2024 Ve školce jsme dnes měli ukázku sanity a jejího vybavení s výkladem odborných záchranářů. Sami jsme si i vyzkoušeli zachraňovat plyšáka pandu. Byla to opravdu zábava a moc se nám to líbilo. 

Přečíst více

Čarodějnická konference - video

Aktuality

Čtvrtek09.05.2024 Milí rodiče a přátelé naší školky, zde máte odkaz ke shlédnutí videa z projektového odpoledne "Čarodějnická konference". Všem vám ještě jednou děkujeme za účast a paní asistence Renatce Vítové za poskytnutí prostor spolku Psí škola Bílina k uskutečnění hezkého odpoledne s vámi. https://youtu.be/0cuuMYpb2ck ke shlédnutí i na webových stránkách našeho města: https://www.bilina.cz/cs/turista-vo…

Přečíst více

Čarodějnické hrátky u Kostiček

Aktuality

Středa24.04.2024 Kouzelné vyškrabávání do černého papíru se dětem opravdu moc vydařilo. 

Přečíst více

POZOR POZOR!!! ČARODĚJNICKÁ KONFERENCE SE BLÍŽÍ!!!

Aktuality

Středa24.04.2024 Všem účastníkům, kolegyním a kolegům!!! Nezapomeňtě si připravit své hábity a košťata. Nadejde čas se opět sletět. Tentokrát  v pondělí 29.4.2024 v 15:30 u školky Síbovky. Společně se vypravíme cestou necestou na terén Psí školy za Plaveckou halou, kde nás čeká společný rej a čarodějnická slavnost. 

Přečíst více

Přejít na stránku: 13458

Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz