Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Nepřehlédněte...

Hledáme Pečující osobu v DS se zdravotnickým vzděláním podle § 5 odst. 4a) Zákona 247/2014Sb., o DS, nástup dle dohody. Životopis zasílejte na email ms.sibova@bilina.cz
Zpět

Aktuality

Klubíčka na prohlídce školky

Aktuality

Pátek29.09.2023 Děti ze třídy Klubíček si prošly prostory naší školky. Navštívily děti v ostatních třídách a podívaly se do kuchyně, kde se jim připravuje svačinka a oběd. Děti zaujaly i zbylé prostory a prohlídka se jim velmi líbila. 

Přečíst více

Tvoření ve třídě Klubíček

Aktuality

Pátek22.09.2023 Hádejte, co jsme vyráběli?   Za sluníčkem hlavu točí,nevidí nic, nemá oči.Když dozraje malinko,každému dá semínko.

Přečíst více

Pastelky v Bořeňské zahradě

Aktuality

Čtvrtek21.09.2023 Děti ze třídy Pastelek se vypravily novou turistickou cestou, které nechalo zrekonstruovat naše město Bílina. A že se jim šlo pěkně a pohodlně, tak dorazily až k Chatě Bořeň. V blízkosti chaty navštívily Bořeňskou zahradu, ve které poznávaly léčivé stromy a rostliny. Zjistili, kdo zahradu založil a že místní lidé se o toto místo pěkně starají. Pohrály si tu s přírodninami. Stavěly domečky pro skří…

Přečíst více

Třídy se představují

Aktuality

Středa13.09.2023 1. třída nejmenších dětí se jmenuje KLUBÍČKA, ve které malé děti navazují kontakt s novým prostředím, učitelkami, kamarády a postupně si zvykají na režim ve školce. 2. třída KOSTIČKY jsou starší děti, které už mohou stavět na základech svých zkušeností se školkou a postupně zdokonalovat a rozvíjet své poznání, schopnosti a dovednosti. a 3.třída PASTELKY, nejstarší děti "předškoláci" se soustavně…

Přečíst více

Síbováčci v Divadle rozmanitostí v Mostě

Aktuality

Středa13.09.2023 Dnes jsme se vypravili za představením "Pohádka na předpis" až do Divadla rozmanitostí v Mostě. Cestou v autobuse jsme pozorovali ubíhající krajinu, poznávali známá místa a budovy a v divadle si užili veselou moderní pohádku. Byla to opravdu zábava a moc se nám to líbilo. Už se těšíme na příští návštěvu.

Přečíst více

Ve třídě Klubíček už děti poznají své značky

Aktuality

Úterý12.09.2023 Naše malá Klubíčka jsou moc a moc šikovná. Podívejte, jak už si poznají svou značku.

Přečíst více

Pastelky ve školce

Aktuality

Pátek08.09.2023 Poznáváme nové kamarády a domlouváme si pravidla. Jsme už velké děti a začátek je pro nás hračka. Ve školce je prostě bezva.

Přečíst více

Začínáme u Klubíček

Aktuality

Pátek08.09.2023 Naše nejmenší děti jsou velmi šikovné. Poznávají školku. Slziček je malinko.

Přečíst více

První den našich nejmenších ve třídě Klubíček

Aktuality

Pátek01.09.2023 V naší třídě nejmenších Klubíček jsme po prázdninách přivítali nové kamarády. Podívejte, jak se jim u nás líbilo. Pěkně si hráli, nasvačili se a podívali se,co všechno ve školce máme. A oběd nám taky chutnal.

Přečíst více

Přejít na stránku: 568

Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz