Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
17.06.2022, Jiřina Ondráková

Slavnostní rozloučení se školáčky aneb Jsme parta správná

Počasí nám přálo a tak jsme se mohli pěkně rozloučit s našimi školáčky na školní zahradě. Naše parta správná si to opravdu užila. Zazpívali písničku, řekli básničky, zatancovali připravený tanec ve svižném tempu a po ošerpování vyzvali rodiče k sólo tanci. Pak následovala volná zábava za zvuku dětmi vybrané hudby a ochutnávka z našeho švédského stolu.

Teď už našim školáčkům zbývá opravdu jen pár dní strávených ve školce a po prázdninách hurá do školy. Tak naše Sovičky, ať se vám daří, spoustu jedniček, nových kamarádů vám přejeme a když se přijdete na nás podívat,rády vás uvidíme.  Vaše učitelky Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz