17.06.2022, Jiřina Ondráková

Slavnostní rozloučení se školáčky aneb Jsme parta správná

Počasí nám přálo a tak jsme se mohli pěkně rozloučit s našimi školáčky na školní zahradě. Naše parta správná si to opravdu užila. Zazpívali písničku, řekli básničky, zatancovali připravený tanec ve svižném tempu a po ošerpování vyzvali rodiče k sólo tanci. Pak následovala volná zábava za zvuku dětmi vybrané hudby a ochutnávka z našeho švédského stolu.

Teď už našim školáčkům zbývá opravdu jen pár dní strávených ve školce a po prázdninách hurá do školy. Tak naše Sovičky, ať se vám daří, spoustu jedniček, nových kamarádů vám přejeme a když se přijdete na nás podívat,rády vás uvidíme.  Vaše učitelky