18.11.2022, Jiřina Ondráková

Sférické kino v MŠ : Barney a Beenie – velké podmořské dobrodružství

Ve školce se nám v úterý objevila velká nafouklá kopule - sférické kino. Děti si uvnitř tohoto kina mohly pohodlně sednout i lehnout a pozorovat poučný film o živočiších žijících v mořích a oceánech. Kamarádi rybka Barney a želva Beenie je seznámili s ostatními živočichy v moři a v oceánu jako medůzami, rejnokem, delfínky, hvězdicemi a jinými. Prozradili dětem své poslání, a to udržovat čistotu své laguny. Poučili je  zároveň zajímavou a vtipnou formou o důležitosti ochrany životního prostředí a vyvarování se důsledků nezodpovědného chování lidí vůči přírodě.