Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
18.11.2022, Jiřina Ondráková

Sférické kino v MŠ : Barney a Beenie – velké podmořské dobrodružství

Ve školce se nám v úterý objevila velká nafouklá kopule - sférické kino. Děti si uvnitř tohoto kina mohly pohodlně sednout i lehnout a pozorovat poučný film o živočiších žijících v mořích a oceánech. Kamarádi rybka Barney a želva Beenie je seznámili s ostatními živočichy v moři a v oceánu jako medůzami, rejnokem, delfínky, hvězdicemi a jinými. Prozradili dětem své poslání, a to udržovat čistotu své laguny. Poučili je  zároveň zajímavou a vtipnou formou o důležitosti ochrany životního prostředí a vyvarování se důsledků nezodpovědného chování lidí vůči přírodě.Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz