Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
21.03.2024, Jiřina Ondráková

Projektový týden v Klubíčkách na téma PRAVĚK

Naše nejmladší děti ve třídě Klubíček prožily pěkný týden na téma PRAVĚK. Jako pravěcí lidé se každý den scházeli v kruhu kolem kmenového ohniště a seznamovali se se způsobem života pravěkých lidí a některými zvířaty žijícími v tomto období. Radili se, připravovali se k lovu mamutů a malovali se barvami na obličej.Kreslili nástěnné malby v jeskyni a vytvářeli zkameněliny. Užili si tak spoustu legrace.Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz