Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Nepřehlédněte...

Hledáme učitelku a asistenta pedagoga s odpovídající kvalifikací dle zákona 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících nástupem dle dohody. Praxe u dětí se speciálními vzdělávacími potřebami vítána. Životopis zasílejte na email ms.sibova@bilina.cz
Zpět
21.09.2023, Jiřina Ondráková

Pastelky v Bořeňské zahradě

Děti ze třídy Pastelek se vypravily novou turistickou cestou, které nechalo zrekonstruovat naše město Bílina. A že se jim šlo pěkně a pohodlně, tak dorazily až k Chatě Bořeň. V blízkosti chaty navštívily Bořeňskou zahradu, ve které poznávaly léčivé stromy a rostliny. Zjistili, kdo zahradu založil a že místní lidé se o toto místo pěkně starají. Pohrály si tu s přírodninami. Stavěly domečky pro skřítky a hlavně se naučily, jak se v přírodě správně chovat.Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz