Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Nepřehlédněte...

NOVÉ ČÍSLO BANKOVNÍHO ÚČTU   Vážení rodiče, prosíme o spolupráci z vaší strany.   Došlo ke změně bankovního účtu MŠ, veškeré platby zasílejte prosím na nový účet: 332005/2700 (UniCreditBank).   Variabilní symboly zůstávající beze změn. Děkujeme za spolupráci
Zpět
17.03.2023, Jiřina Ondráková

Na návštěvě v knihovně

Naše Sovičky vyrazily za knížkami na besedu do naší Městské knihovny v Bílině, kde je přivítala v dětském oddělení paní knihovnice. Ukázala jim nejen zajímavé prostředí, dětské knihy, ale připravila si také pro ně pohádkový kvíz, ve kterém děti hledaly správné odpovědi na otázky. Odměnou jim byla půjčená kniha do školky k odpočinkovému čtení po obědě dle jejich výběru.Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz