Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Nepřehlédněte...

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY SÍBOVA 332, MŠ ALÉSKÁ 264, MŠ ŽIŽKOVO ÚDOLÍ 275 PRO ROK 2023/2024     Zápis dětí na školní rok 2023/2024 do mateřských škol proběhne dne 04. 05. 2023 od 8.00 -12.00 a 12.30 -15.00 hod.       Pro děti, které dosáhnou do 31. 08. 2023 pátého roku věku, je předškolní vzdělávání povinné.       Dítě do mateřské školy přijímá na základě žádosti rodičů ředitelka mateřské školy.   Rodiče se dostaví do MŠ se svým dítětem a předloží při zápisu občanský průkaz a rodný list dítěte.   Mateřská škola může přijmout pouze dítě, které se podrobilo stanoveným pravidelným očkováním, má doklad, že je proti nákaze imunní nebo se nemůže očkování podrobit pro trvalou kontraindikaci. Netýká se dětí, pro které je předškolní docházka od 01. 09. 2023 povinná.     Podrobné informace na www stránkách www.ms-bilina.cz
Zpět

Aktuality

Tvořeníčko u Myšek

Aktuality

Pátek17.03.2023 Slepičko má, ty jsi hodná. Já ti dám zrníčko, ty mi dáš vajíčko. To jsi hodná. Podívejte, jaké naše malé Myšky vytvořily krásné obrázky.

Přečíst více

Na návštěvě v knihovně

Aktuality

Pátek17.03.2023 Naše Sovičky vyrazily za knížkami na besedu do naší Městské knihovny v Bílině, kde je přivítala v dětském oddělení paní knihovnice. Ukázala jim nejen zajímavé prostředí, dětské knihy, ale připravila si také pro ně pohádkový kvíz, ve kterém děti hledaly správné odpovědi na otázky. Odměnou jim byla půjčená kniha do školky k odpočinkovému čtení po obědě dle jejich výběru.

Přečíst více

Síbováčci v divadle na přestavení o Popelce

Aktuality

Středa15.03.2023 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Gramofon u Včeliček

Aktuality

Středa15.03.2023 U Včeliček poznávali děti, jak a kde najdeme pohádku. Dříve nebyly chytré telefony a počítače. Poznávali kouzlo poslechu z gramofonové desky. Na hřišti si na kolotoči zazpívali jako točící se deska .

Přečíst více

Na ježibabu a Jeníčka

Aktuality

Čtvrtek09.03.2023  "Já jsem malý Jeníček mám z chaloupky perníček" "Já jsem baba zlá. Jeníček mi perník dá." U Soviček bylo zase veselo. Děti si zahrály pohybovou hru Na ježibabu a Jeníčka. Ježibabě se nikdy nepovedlo chytit Jeníčka s perníkem.  Po hře se také Sovičky poradily a správně sestavily obrázky pohádky podle dějové posloupnosti.

Přečíst více

Hrajeme si pohádku O Budulínkovi

Aktuality

Čtvrtek09.03.2023 To vám byla legrace. Zahráli jsme si pohádku o Budulínkovi. Už dobře víme o čem pohádka je a jaké ponaučení si vezmeme. Nebudeme nikomu cizímu sami otevírat, ani kdyby nám cokoliv pěkného nebo dobrého sliboval.

Přečíst více

Malí spisovatelé

Aktuality

Pátek03.03.2023 Tento týden si ve školce povídáme o knihách. Protože se těšíme se na besedu do Městské knihovny, tak jsme si takovou malou knihovnu udělali i ve školce. Děti si mohly z domova přinést na ukázku svou oblíbenou knihu. Prohlíželi jsme si zajímavé knihy, atlasy a encyklopedie. A zahráli jsme si na spisovatele. Učili jsme se poznávat některá písmenka a psát na psacím stroji. To byla super zábava.

Přečíst více

Ten dělá to a ta zas tohle...

Aktuality

Pátek03.03.2023 Hráli jsme si na povolání. Podívejte, jak nás to bavilo.

Přečíst více

Naši 4 stateční na recitační soutěži O Bořeňskou čarodějnici

Aktuality

Pátek03.03.2023 Naši 4 předškoláci se zúčastnili recitační soutěže O Bořeňskou čarodějnici. Pečlivě si pro porotu připravili básničku od Jiřího Žáčka Čarodějný mlýnek. Bylo to jejich první vystoupení před publikem a tréma byla veliká. Nakonec všechno dobře dopadlo a naše šikulky to zvládly na výbornou.

Přečíst více

Hasiči jen nehasí

Aktuality

Pátek03.03.2023 Leze hasič po žebříku, zachrání tě v okamžiku... Včelky se seznamují s povoláním hasičů. Nejen, že hasí požár, ale také vás zachrání například pomocí žebříku. Modelování žebříku pro hasiče na obrázku.

Přečíst více

Přejít na stránku: 13459

Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz