Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
12.02.2020, Jiřina Ondráková

Myšky si hrály na muzikanty

Myšky se proměnily na muzikanty. Děti si prohlížely obrázky různých hudebních nástrojů, dovídaly se jak se jmenují a jak se na ně hraje. Při poslechu nahrávky hádaly, který nástroj slyší a pantomimou předváděly jak na něj hrají. Zazpívaly si písničky, které už dobře znají a doprovázely zpěv hrou na dřívka, bubínek a také na speciální perkusní trubky. Na závěr si děti hudební nástroje namalovaly. Připravenou šablonku si natřely vodou a do mokrého podkladu zapouštěly temperové barvy. Malování se Myškám moc líbilo a procvičily si tak jemnou motoriku.Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz