Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
03.05.2022, Jiřina Ondráková

Čáry, máry, hadi, štíři, bylinky a netopýři

Čáry, máry, hadi, štíři,

bylinky a netopýři,

do lektvaru všechno dát,

pořádně to zamíchat.

(autor:Culinka)

Nejprve se u Soviček konaly velké přípravy na čarodějnický slet. Děti poznávaly bylinky a ochutnávaly zdravé odvary. Prošly výcvikem v létání na koštěti a učily se čarodějnické abecedě, aby mohly vyluštit tajný vzkaz od Vranipíry, čarodějnice 1. kategorie. V den sletu se konaly zkoušky v létání na koštěti podle navigace a učni, tak mohli získat řidičský průkaz. A nejen to. Po vykonání všech zkoušek čarodějnických dovedností jako hodem havěti do kotlíku, lovení žlučových kamínků v slizké červí líhni a v čarodějném tanci,obdrželi výuční list a většina našich učňů prospěla s pochvalou jako ideální absolvent čarodějného učení.Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz