Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
09.11.2022, Jiřina Ondráková

Babička Eliška čte pohádku

Naše Sovičky navštívila babička Eliška, která se s nimi pěkně přivítala a přečetla jim pohádku k odpočinku po dobrém obědě. Dětem se moc líbilo, relaxovat zase trošku jinak a naoplátku zase slíbily hodné babičce Elišce, že přijdou do Klubu důchodců I. před Vánocemi zazpívat nějaké vánoční koledy a předvést tanečky, které si už pilně nyní připravují, aby udělaly radost našim seniorům.Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz