Omlouvání dětí: +420 417 823 860

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Nepřehlédněte...

  MŠ Síbova hledá asistenta pedagoga na 0,75 úvazek MŠ Síbova v Bílině hledá asistenta  na 0,75 úvazek. Nástup k 1.9.2021   Asistent by měl mít kladný vztah k dětem se sociálním znevýhodněním, měl by skutečně chtít s těmito dětmi pracovat a chtít jim pomoci k lepšímu vzdělání. Asistentem by se neměl nikdo stát jen z pouhého nedostatku jiných pracovních možností a pochopitelně by asistentem (ani jiným pedagogickým pracovníkem) neměl být někdo, kdo má předsudky. Asistent by měl mít znalosti odpovídající činnostem, které bude vykonávat. Asistentem pedagoga se může stát i člověk bez maturity. Asistent by měl být empatický, měl by být alespoň z části schopen vidět svět očima dítěte, mít porozumění pro zájmy a priority dětí. Pro správný výkon přímé pedagogické činnosti by asistent měl být schopen pracovat pod vedením učiteleumět se poučit z rad zkušenějších (asistentů i pedagogů) i ze svých vlastních chyb. Asistenti často nastupují do profese bez předchozí pedagogické praxe a schopnost s pokorou se učit od ostatních pracovníků školy je pro ně nezbytná. V neposlední řadě by asistent měl být i dostatečně trpělivý a důsledný, aby mohl působit svou přirozenou autoritou.   Požadované vzdělání Je požadováno střední vzdělání s maturitou a odpovídající pedagogické vzdělání.: střední škola (SŠ) - gymnázia, střední pedagogické školy, střední odborné školy vyšší odborná škola (VOŠ) AP musí alespoň splnit kvalifikační kurz pro asistent pedagoga.   Pro nižší úroveň činnosti  Asistent pedagoga vykonává pouze pomocné výchovné práce ve škole nebo školském zařízení. Požadované vzdělání Asistentovi stačí pouze střední vzdělání s výučním listem nebo může dokonce mít jen základní vzdělání (podmínkou je však absolvovat kvalifikační kurz pro asistenty pedagoga). Důležitější než kvalifikace je vztah k dětem a spolehlivost. Asistenti a učitelky u nás tvoří jeden tým.   Kontakt: 471 823 860 - MŠ Síbova  sibovaondrakova@seznam.cz  417 829 128 - ředitelství Email: ms.sibova@volny.cz   V případě zájmu se hlaste  na uvedených kontaktech. Děkujeme.            
Zpět
21.07.2021, MŠ Aleská

21.7. 2021- procházka na Kyselku

Protože je krásné počasí, tak jsme si dnes s dětmi udělali procházku na Kyselku. Vyšli jsme ze školky v Žižkově údolí, přešli řeku u Lidlu, pokračovali kolem minigolfu k letnímu kinu. Odtud lesem ke Kafáči, dále směrem k osmičce, stáčírně, zpět k altánu, k tenisovým kurtům a podél řeky zpět do školky. Děti ušly celkem 5,5 km. Musíme je velmi pochválit za to, jak dlouhou cestu zvládly. A jak jsme se po příchodu na zahrádku přesvědčili, neztratily ani kapku energie. Doufáme, že se jim dnešní den líbil. Motto

V naší školce, tam se rádi máme, na ostatní zavoláme:
"Pojď si, s námi hrát, čeká tě tu kamarád!"
Děti ty se u nás mají, pohádky tu poslouchají.
Také kreslí, malují, podle hudby tancují.

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz