Omlouvání dětí: +420 417 829 128

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
15.06.2021, MŠ Aleská

Základní umělecká škola v naší školce - 2.třída

Děkujeme Základní umělecké škole v Bílině za návštěvu. Paní učitelky a pan učitel ukázali dětem mnoho hudebních nástrojů, předvedli, jak se na ně hraje a ukázali, jak to vypadá, když se poctivě netrénuje. Zazpívali jsme si a dokonce trošku zacvičili za doprovodu klavírní hudby pod vedením paní učitelky ze ZUŠ. Uteklo to a musím říct, že děti byly opravdu spokojené. Využijte tedy nabídky kroužků, které ZUŠ nabízí, protože děti mají zájem. Motto

Naše školka kouzelná je, každý si tu moc rád hraje,
Dovádíme, lumpačíme, Nikdy se však nemračíme.
Máme se tu všichni rádi a jsme velcí kamarádi.
Jaro, léto, podzim, zima, na Aléské je to prima!

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz