Omlouvání dětí: +420 417 829 128

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
09.10.2019, MŠ Aleská

Vystoupení na radnici v Bílině - (2.třída)

V pátek, 4.10. 2019, jsme byli pozváni na radnici , abychom zazpívali a přednesli několik básní a písní starousedlíkům, kteří přijeli z Německa, Amsterdamu a jiných vzdálených míst. S dětmi jsme secvičili krátké pásmo, za které jsme dostali velikou pochvalu přímo od paní starostky i místostarostky. Cestou z radnice jsme se zastavili v kostelu svatého Petra a Pavla, abychom zapálili svíčku za Karla Gotta.Motto

Naše školka kouzelná je, každý si tu moc rád hraje,
Dovádíme, lumpačíme, Nikdy se však nemračíme.
Máme se tu všichni rádi a jsme velcí kamarádi.
Jaro, léto, podzim, zima, na Aléské je to prima!

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz