Omlouvání dětí: +420 417 829 128

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
16.10.2020, MŠ Aleská

UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY ALÉSKÁ OD 19. 10. DO 23. 10. 2020

Z důvodu pozitivního výsledku zaměstnance MŠ Aléská na COVID 19 bude na základě doporučení krajské hygienické stanice a po dohodě se zřizovatelem tato budova mateřské školy v ulici Aléská od 19. 10. do 23. 10. 2020 UZAVŘENA. Všichni rodiče jsou postupně telefonicky ze strany MŠ informování. Sledujte prosím webové stránky MŠ, kde budou aktualizovány další informace. Děkujeme za pochopení a spolupráci.


Motto

Naše školka kouzelná je, každý si tu moc rád hraje,
Dovádíme, lumpačíme, Nikdy se však nemračíme.
Máme se tu všichni rádi a jsme velcí kamarádi.
Jaro, léto, podzim, zima, na Aléské je to prima!

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz