Omlouvání dětí: +420 417 829 128

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
15.06.2021, MŠ Aleská

Psí kusy - 2. třída

"Psí kusy"
     Tak se jmenovalo dopoledne 9.6. 2021, které jsme prožili se Psí školkou v Bílině. Spolupráce s ní je sázka na dobrou náladu, zajímavý program a získání nových informací. Naše putování začalo v 8 hodin. Vyrazili jsme po oranžových fáborkách, prošli přes ŽÚ až na samotné Psiště (psí cvičiště - školka). Cestou jsme plnili tématické úkoly, zažili spoustu legrace a naučili se novou básničku s názvem: "Pejsek Rek". Ve psí školce jsme se seznámili s prací cvičitelů a odnesli si poklady pro tvořivou práci, medaile i sladkou dobrotu. Děkujeme Psí školce v Bílině za ochotu, promyšlenou přípravu a fajn strávené dopoledne. Tak to vypadá, když se něco dělá s láskou a nadšením. 
                                                                                                                                                                                   


Motto

Naše školka kouzelná je, každý si tu moc rád hraje,
Dovádíme, lumpačíme, Nikdy se však nemračíme.
Máme se tu všichni rádi a jsme velcí kamarádi.
Jaro, léto, podzim, zima, na Aléské je to prima!

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz