Omlouvání dětí: +420 417 829 128

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět

Aktuality

Beseda s Městskou policií (1.+2. třída)

Aktuality

Středa10.04.2024 Dnes, 10.4. 2024, jsme měli ve školce zajímavou návštěvu. Přišla se k nám podívat Městská policie, aby nám vyprávěla o tom, jak udržuje pořádek ve městě, jak bojuje s lotry a zloději a zajímavá byla také prohlídka nového policejního vozu, kde si měly děti možnost prohlédnout interiér.

Přečíst více

Návštěva knihovny - 2. třída

Aktuality

Středa10.04.2024 Děti z druhé třídy navštívily městskou knihovnu v Bílině - Za Chlumem. Společně s paní knihovnicí si povídaly o tom, jak to v knihovně chodí, kdo ji navštěvuje, přečetly si pohádku a měly možnost si dětské knihy z regálů prohlížet. Dětem se to moc líbilo.

Přečíst více

Pohádkový les - 2. třída

Aktuality

Čtvrtek28.03.2024 V úterý 26.3.2024 jsme se vydali do Pohádkového lesa na "Velikonoční cestu" - putování za zajíčkem. Děti se snažily plnit různé úkoly- hledaly přírodniny, zlaté vajíčko, přiřazovaly mláďátka a přenášely vejce na lžíci. Za splněné úkoly dostaly diplom a sladkosti. Zábavné dopoledne se dětem líbilo a moc si ho užily.

Přečíst více

Návštěva Základní školy Aléská - 2. třída

Aktuality

Čtvrtek28.03.2024 V pátek 22.3.2024 jsme navštívili Základní školu Aléská. Děti si prohlédly vnitřní prostory školy, navštívily družinu, tělocvičnu a zúčastnily se vyučování v prvních třídách. Zkusily plnit úkoly na interaktivní tabuli - přiřazování barev. Děti byly moc šikovné a už se dokázaly chovat jako školáci. Ve škole se jim moc líbilo.

Přečíst více

Na návštěvě u koziček - 2. třída

Aktuality

Čtvrtek28.03.2024 Vycházkou na Kyselku jsme se šli podívat na Kamerunské kozy a jejich mláďata. Děti jim přinesly mrkev a tvrdé pečivo z domova a kozičky si pěkně pošmákly. Tímto moc děkujeme za spolupráci.

Přečíst více

Bruslení - 2. třída

Aktuality

Čtvrtek28.03.2024 Ve dnech 20.,22.2. a 19.3. 2024 jsme si šli zabruslit na Zimní stadion v Bílině. Pan trenér si pro děti připravil rozcvičku s říkankou a pohybem "Žába leze" a také pohybovou aktivitu s kroužky, obručemi a míčky. Dětem se to moc líbilo. Příště půjdeme zase.

Přečíst více

Pohádka "Lotrando a Zubejda" - 2. třída

Aktuality

Čtvrtek28.03.2024 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Pohádkový les - 1. třída

Aktuality

Středa27.03.2024 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Divadlo v MŠ - Hody, hody, doprovody (1.+2. třída)

Aktuality

Středa27.03.2024 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Připravujeme se na Velikonoce... 1. tř.

Aktuality

Čtvrtek21.03.2024 Nezahálíme, připravujeme se, pracujeme více než intenzivně, aby nás zajíček nezaskočil... barvíme, pečeme, sázíme...

Přečíst více

Přejít na stránku: 134567

Motto

Naše školka kouzelná je, každý si tu moc rád hraje,
Dovádíme, lumpačíme, Nikdy se však nemračíme.
Máme se tu všichni rádi a jsme velcí kamarádi.
Jaro, léto, podzim, zima, na Aléské je to prima!

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz