Omlouvání dětí: +420 417 829 128

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Nepřehlédněte...

Hledáme učitelku s odbornou kvalifikací dle zákona 563/2004Sb o pedagogických pracovnících s nástupem dle dohody.  Zájemci mohou své životopisy zasílat na email: ms.sibova@bilina.cz tel.: 417 823 860 mob.:+420 733 126 155
Zpět
14.11.2023, MŠ Aleská

Návštěva u myslivců

I letošní podzim jsme byli moc šikovní a nasbírali spousty plodů (zejména) kaštanů ... myslivci nám za lesní zvířátka poděkovali naučnou přednáškou. Dověděli jsme se, jak bydlí liška, prase divoké, srnec, jelen nebo taky jezevec. Měli jsme příležitost pohladit si jejich srst, osahat si parohy, slyšet, jaké zvuky v lese vydávají. Do krmelce dosypali oves a nebáli se ani praktické ukázky střelby z brokovnice. Byla to krásná procházka a moc nás těší, že jsme pořídili chutnou baštu pro čtyřnohé obyvatele lesa.Motto

Naše školka kouzelná je, každý si tu moc rád hraje,
Dovádíme, lumpačíme, Nikdy se však nemračíme.
Máme se tu všichni rádi a jsme velcí kamarádi.
Jaro, léto, podzim, zima, na Aléské je to prima!

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz