Omlouvání dětí: +420 417 829 128

Nechte si zasílat automaticky poslední aktuality do svého e-mailu. Odběr můžete kdykoli odhlásit.

Po zadání a odeslání Vašeho e-mailu můžete odhlásit oběr aktualit.

Zpět
14.10.2020, MŠ Aleská

"Babky kořenářky" - (2. třída)

Celé září jsme sbírali různé květiny a bylinky, které jsme následně sušili a lisovali. Zde se můžete podívat a na naší chodbě očichat výsledek naší měsíční práce. Dále pak se také můžete podílet na další tvorbě našeho herbáře. Máte-li na zahrádce či truhlíku ještě nějaké kvetoucí rostliny, můžete je přinést do školky (vylisované či živé ) a my je založíme do našeho nového herbáře. Učte své děti společně s námi znát přírodu kolem nás...Motto

Naše školka kouzelná je, každý si tu moc rád hraje,
Dovádíme, lumpačíme, Nikdy se však nemračíme.
Máme se tu všichni rádi a jsme velcí kamarádi.
Jaro, léto, podzim, zima, na Aléské je to prima!

Máte dotaz nebo přání, chcete nám něco sdělit nebo se zeptat? Pošlete nám e-mail na adresu:

info@ms-bilina.cz