Čarodějnické hrátky u Kostiček

Aktuality

Středa24.04.2024 Kouzelné vyškrabávání do černého papíru se dětem opravdu moc vydařilo.

Přečíst více

POZOR POZOR!!! ČARODĚJNICKÁ KONFERENCE SE BLÍŽÍ!!!

Aktuality

Středa24.04.2024 Všem účastníkům, kolegyním a kolegům!!! Nezapomeňtě si připravit své hábity a košťata. Nadejde čas se opět sletět. Tentokrát  v pondělí 29.4.2024 v 15:30 u školky Síbovky. Společně se vypravíme cestou necestou na terén Psí školy za Plaveckou halou, kde nás čeká společný rej a čarodějnická slavnost.

Pastelky hrají pohádku

Aktuality

Středa24.04.2024 Naše velké Pastelky si zahrály pro své kamarády pohádku Jaro na dvorečku. Byla to pro ně super zábava.Poznáte pejska Rafa, kočičku Micinku, kozlíka Lumpíka, slepičku Kdákalku, husičku s housátkem?

Přečíst více

Tancujeme , soutěžíme, ručičky si procvičíme

Aktuality

Středa24.04.2024 Kliknutím na tlačítko Přečíst více zobrazíte detail tohoto článku.

Přečíst více

Klubíčka se učí o zvířátkách

Aktuality

Středa24.04.2024 Děti ze třídy Klubíček poznávaly zvířátka na statku. Naučily se písničku o slepičce a také si dle svého výběru slepičku nebo kohoutka vyrobily. Děti vědí, že se o zemědělská zvířátka musíme starat a tak jim  nakreslily spoustu sena, po kterém se mohou všichni proběhnout.

Pěvecká soutěž O Bořeňskou čarodějnici - Pastelky

Aktuality

Čtvrtek18.04.2024 Naše šikovné Pastelky se zúčastnily pěvecké soutěže O Bořeňskou čarodějnici. Zvládly to opravdu perfektně.

Návštěva Městské knihovny 3.třída Pastelky

Aktuality

Čtvrtek11.04.2024 Pastelky už dobře ví, jak správně zacházet s knihami a kde si je mohou chodit vypůjčovat. Naučily se novou básničku s pohybem a dozvěděli se, jak se říká nejmenším knížkám. Uhádnete také? malá nápověda: Vyluštíte?    ( KÍŘBILOK )

Kostičky poznávají domácí zvířátka

Aktuality

Úterý09.04.2024 Děti ze třídy Kostiček si hrají s plyšovými zvířátky a poznávají domácí zvířátka a zvířátka ze statku.

Veselá kytara

Aktuality

Úterý09.04.2024 Společně strávené dopoledne s písničkou. Poznávání hudebních nástrojů a tanečky na veselé písničky.

U Kostiček prší

Aktuality

Úterý09.04.2024 Poznávání jarního počasí. Dešťové kapičky a kouzla s vodou.

Přejít na stránku: 13458